У Слов’янську відбудеться зустріч з Романом Шеремета - кращим молодим економістом світу!

У Слов’янську відбудеться зустріч з Романом Шеремета - кращим молодим  економістом  світу!

До Слов’янська завітає професор Школи Менеджменту ім. Везерхеда університету Кейс Вестерн Резерв, США. Роман Шеремета визнаний кращім економістом України в світі за версією видання Forbes-2015 та кращим молодим економістом світу згідно рейтингу IDEAS-2018. 

Зустріч відбудеться 3 червня з 10:00 до 12:00 в будівлі Донбаського державного педагогічного університету (вул. Батюка, 19, другий поверх).

Під час розмови спікер буде говорити про систему вищої освіти в США; ранжування університетів, журналів і професорів в світі. Як підняти рейтинг українських університетів та як публікуватися в престижних міжнародних журналах?

Сьогодні звучать багато популістичних ідей як допомогти Україні стати успішною: потрібно боротися з корупцією, залучати іноземні інвестиції, підтримувати вітчізняного виробника та змінювати політичні та правові інституції. Проте, на жаль, це не є систематичне рішення проблеми. Так, інституції потрібно змінювати, але без зміни цінностей Україна не стане успішною. Які саме цінності є важливі для соціального та економічного добробуту? 

Як допомогти українському бізнесу? - Чи потрібно надавати преференції вітчизняному виробнику? Як правильно стимулювати та захистити національного виробника? Які саме механізми можуть вивести економіку України з кризи?

Чому потрібно проводити економічні та соціальні експерименти? - Чи варто забороняти вживання алкоголю в університетах? Як зменшити затори на дорогах? Що зробити для того щоб люди не запізнювалися? Як підняти довіру у суспільстві? Як знизити злочинність серед неповнолітніх? Логіка нам підказує, що можна досить просто вирішити ці та інші проблеми за допомогою певних правил, механізмів, та інституцій. Але що, якщо однієї логіки – недостатньо. Навіть найочевидніші та найлогічніші ідеї, як покращити світ навколо нас – лише теорія, які потребує систематичного дослідження та тестування.

Вплив церкви на економіку та бізнес. Як релігія та віра історично впливали на економіку. Також, з досвіду США, ми розглянемо успішні приклади та моделі впливу церкви на бізнес та суспільство. На кінець, ми проаналізуємо сучасні економічні та соціальні тенденції, і проаналізуємо як церкві правильно реагувати на ці тенденції.

Вхід безкоштовний.