У День Незалежності за Україну молитимуться в усьому світі

У День Незалежності за Україну молитимуться в усьому світі

24 cерпня 2018 року в усьому світі синхронно лунатиме молитва за Україну. Акція “Всесвітня синхронна молитва за Україну «Боже, Великий, Єдиний»” пройде символічно в День Незалежності. В її рамках одночасно тисячі українців на різних континентах з’єднаються в молитві за свою країну.

Згідно з задумом, 24 серпня 2018 року о 18:00 (6:00 p.m.) за київським часом українці в цілому світі об’єднаються, одночасно виконавши духовний гімн України “Боже, Великий Єдиний, нам Україну храни” композитора Миколи Лисенка. Натомість, до прикладу, в Канаді (Едмонтон) початок синхронної молитви буде о 9:00 ранку (9:00 a.m.). Для того, щоб усі учасники змогли розпочати молитву в один час, організатори акції рекомендують попередньо виконати синхронізацію годинників, скориставшись сайтом time.is.

“Молитва, що йде від серця, споконвічно спрямовувалась до Бога із надією на краще життя наших родин, нашої країни та народу загалом. Українські громади є чи не у всіх країнах земної кулі. Таке масштабне і потужне виконання молитви за Україну власне зараз, відзначаючи 100-річчя УНР, продемонструє неймовірну єдність українців у цілому світі, їх віру в Бога і Україну”, – зазначають організатори молитовної ініціативи.

“У нашій вірі – майбутнє держави!” – VII Національний молитовний сніданок пройшов у Києві

Участь у проекті в Україні братимуть церковні хори, професійні та аматорські колективи, студенти, а поза її територіальними межами – члени українських громад та спільнот у всьому світі, а також хори (в тому числі церковні), які мають у своєму репертуарі вищезгаданий твір Лисенка. З метою повної синхронізації мелодії, ритму, та тональності пропонується виконати версію, ноти якої зазначено в українській вікіпедії.

Вже зареєстровано 44 населених пункти з планети Земля: Мельбурн (Австралія), Блектаун (Австралія), Ньюкасл (Австралія), Рим (Італія), Бостон (США), Чикаго (США), Денія (Іспанія), Едмонтон (Канада), Келовна (Канада), Лос Анжелес (США), Манчестер (Об`єднане Королівство), Філадельфія (США), Перемишль (Польща),Вінніпег (Канада), Алмати (Казахстан), Париж (Франція), Афіни (Греція), Копенгаген (Данія), Вишгород, Золота Слобода, Київ. Київська міська державна адміністрація, Київ. Патріарший Собор Воскресіння Христового УГКЦ, Козова, Коломия, Лисичанськ, Лубни, Луцьк, Львів, місто Бар, Отинія, Івано-Франківська область, Рівне,Сватове, Луганська область, Дашава, Львівська область, Солонка, Львівська область, Старий Самбір, Львівська область, Тернопіль, Ужгород, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Южне, Одеська область, Івано-Франківськ”. Про це повідомив співорганізатор акції “Всесвітня синхронна молитва за Україну” Андрій Костюк.

Источник: https://poklik.media/