СЛОВ'ЯНСЬК ПРИЄДНАЄТЬСЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО ДНЯ МОЛИТВИ: ЗАПРОШУЄМО ВСІХ!

27 травня – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ!

      Сьогодні, в час великої політичної та соціально-економічної скрути, Господь дарує Церкві та народу України унікальний шанс на власні очі побачити силу спільної молитви віри до Бога. Стан відчаю людей, корупція, розчарування та виснажлива війна на Сході країни стає надією продемонструвати велич та всемогутність нашого Бога, Який єдиний може врятувати та підняти нашу державу.

        Метою Національного Дня Молитви за Україну є молитовне єднання усіх Церков та всього народу заради спасіння та відродження нашої країни.
         Ми усім серцем віримо, що Господь почує нашу упокорену молитву та дарує мир і добробут багатостраждальній українській землі.

«і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім'я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2Хр.7:14)

        27 травня в Палаці Спорту України християни всіх конфесій зберуться для того, щоб благати Бога про припинення війни і добробут країни. Всі регіони і міста України приєднаються до загальнонаціональної молитви.

 

Слов'яни так само бажають використати цю можливість.

Саме тому молитва за місто і країну для слов'ян відбудеться -  СОБОРНА ПЛОЩА, М.СЛОВ'ЯНСЬК, 18.00.

Закликаємо до участі в Молитві християн різних конфесій!

Донецька обл. Слов'янськ, Соборна площа 27 ТРАВНЯ 2017, ПОЧАТОК О 18:00

З повагою Рада християнських церков Слов'янська.