Вітання з великим Святом, Днем Святої Трійці!

Вітання  з  великим Святом, Днем Святої Трійці!

Дорогі пастори Церкви Божої України, брати й сестри!

Вітаю усіх вас з цим великим Святом, Днем Святої Трійці або Днем П’ятидесятниці!!!

Воістину ми святкуємо визначну подію в історії Церкви Христової, так як, фактично, у цей день, завдяки злиттю Святого Духа на учнів Ісуса й народилася Церква!!!

    Наш Спаситель Ісус Христос сказав дуже важливі слова під час Свого Вознесіння: «Не йдіть з Єрусалиму. Чекайте  на те, що Отець Мій обіцяв.» (ДіЇ 1:4).Так, Церква без Духа не має у собі життя, як  і тіло немає життя без духа.  Але коли Церква сповнена Духом Святим - вона Тіло Христове та має справжню силу. Саме тоді Церква готова виконувати Божу місію - свідчити про Спасіння в Ісусі Христі і наступати на усю силу ворожу.  Бо сам Христос сказав: «Але ви одержите силу, коли Дух Святий зійде на вас. Ви будете Моїми свідками в Єрусалимі, Юдеї, Самарії, і по всій землі». (Дії 1:6).

     Хочу нагадати вам, що наше об’єднання, Церква Божа України, належить до всесвітнього руху Церква Божа, в якому сповідується, що Дух Святий сьогодні продовжує діяти так само, як він діяв після злиття на перших учнів Христа, на першу Церкву. Сьогодні Господь діє! Він наділяє віруючих дарами духовними, зцілює, звільняє! Він творить чудеса, Він надихає, Він дає справжню свободу і перемогу у Христі!!!

      Тож давайте як пастори і проповідники надихати церкви де ми несемо служіння, приділяти особливу увагу служінню та діям Духа Святого, сповненню Духом Святим, дарам Святого Духа, бо сьогодні, так як і у дні Апостолів віруючі мають буди живими свідками Христа, Його любові, Його сили. «Бо ця обітниця для вас і для ваших дітей, і для всіх, хто далеко. Це обітниця для всіх, кого Господь Бог наш кличе до Себе». (Дії 2:39)

Зі святом Трійці вас, і нехай Господь благословить кожного!